hero

Oferta

Blaty kuchenne

Kuchenne blaty granitowe oraz dodatkowe elementy kuchni są odporne na ścieranie i wysoką temperaturę. Dzięki swoim właściwością zyskują coraz większe uznanie wśród naszych klientów.

Zobacz więcej
Offer item photo

Blaty łazienkowe

Łazienki wykonane z marmuru lub granitu to nieograniczona paleta barw. Łatwe w pielęgnacji, gładkie i błyszczące są nieodzownym elementem ładnej łazienki.

Zobacz więcej
Offer item photo

Schody

Schody z naturalnego kamienia to piękno i elegancja. W połączeniu z z funkcjonalnością tworzą efekt harmonii z otoczeniem.

Zobacz więcej
Offer item photo

Kominki

Do obudowy kominków coraz częściej wykorzystywany jest marmur. Ze względu na różnorodność wzorów i struktury marmuru każdy kominek jest absolutnym unikatem. Oferujemy fachowe doradztwo,sprzedaż wkładów kominkowych ich montaż, obudowę i instalację w przypadku wkładów z płaszczem wodnym.

Zobacz więcej
Offer item photo

Parapety

Parapety wewnętrzne są bardzo wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Ich estetyka i piękno poprawiają wygląd każdego wnętrza.

Zobacz więcej
Offer item photo

Posadzki

Trwałość, odporność, piękno, połysk to główne cechy posadzek wykonanych z kamienia. Posadzki z kamienia to piękno natury w Twoim domu.

Offer item photo

Okładziny ścienne

Coraz częściej nieodzownym elementem elewacji staje się kamień naturalny. Jest on wspaniałym dodatkiem a jego walory znakomicie podnoszą estetykę budynku. Nasza firma specjalizuje się także w cięciu i obróbce płytek ceramicznych, gresów oraz tarakot.

Offer item photo

Inne

Produkujemy także inne produkty ściśle związane z wymienionymi wyżej wiodącymi produkcjami.

Do łazienek: półki, mydelniczki, podstawki pod akcesoria i inne niezbędne dodatki.

Do kuchni: półki, cokoły, parapety zintegrowane z blatem, deski do krojenia, gładkie i z ociekaczem, doniczki, skrzynki na zioła popielniczki, podstawki do innych akcesoriów.

Do salonu: podstawki pod kwietniki, pod akcesoria kominkowe, podstawki pod kolumny-głośniki oraz wszystko to co życzy sobie klient indywidualny, z poczuciem smaku szanującym kamień naturalny.

Offer item photo

Oferta dodatkowa

Opróżnianie i likwidacja mieszkań

 • Sprzątanie mieszkań
 • Dezynfekcja
 • Wywóz mebli, sprzętu domowego użytku, łącznie z utylizacją zbędnych przedmiotów, magazynowanie czasowe w przypadku konieczności
 • Świadczenie usług depozytowych

Remonty mieszkań

 • Przystosowanie lokalu do użytkowania
 • Prace elektryczne - naprawa instalacji elektrycznej
 • Prace hydrauliczne - naprawa instalacji hydraulicznej
 • Odnawianie / malowanie ścian, oraz elementów stolarki
 • Demontaż i montaż parapetów, blatów, drzwi
 • Renowacja podłóg
 • Projekty i przebudowa lokalu
Offer item photo

Oferta dla podwykonawców i montażystów

Wykonujemy elementy gotowe na zamówienie według powierzonego projektu. Wycinamy kamień, płytki wielkoformatowe, gresy, spieki w cenach promocyjnych.

Offer item photo