WSPÓŁPRACA

PROJEKTANCI - ARCHITEKCI

Zarówno producentowi jak i projektantowi zależy na opracowaniu i wykonaniu najlepszego produktu który spełni oczekiwania klienta. WILPIA wprowadza program bliskiej współpracy z architektami oraz projektantami wnętrz. Jeżeli zawodowo projektują Państwo wnętrza i są zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt. Z chęcią przedstawimy dogodne warunki współpracy

 

FIRMY BUDOWLANE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nasze zakłady zostały wyposażone w szereg nowoczesnych maszyn i urządzeń do profesjonalnej obróbki marmuru, granitu i innych kamieni. Doskonałą precyzję cięcia zapewniają sterowane komputerowo maszyny tnące.

Firmom budowlanym oferujemy usługę cięcia na żądany wymiar, szlifowanie, polerowanie dostarczanych do nas kamieni. Usługę wykonujemy na wyspecjalizowanych maszynach tnących o dużej wydajności i pozwalających na dokładne cięcie materiałów nawet o dużej średnicy. Docinanie i przygotowanie materiału na żądany wymiar pozwala zaoszczędzić Państwu czas i zasoby techniczne. Dzięki nam otrzymacie Państwo gotowe produkty lub półprodukty przeznaczone do montażu lub dalszej obróbki.

 

Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz dogodne warunki współpracy.

Copyright WILPIA © 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

mika-net engine72