NASZA OFERTA
Kuchnie
nazwa 1
Kuchenne blaty granitowe oraz dodatkowe elementy kuchni są odporne na ścieranie i wysoką temperaturę. Dzięki swoim właściwością zyskują coraz większe uznanie wśród naszych klientów.
Łazienki
nazwa 1
Łazienki wykonane z marmuru lub granitu to nieograniczona paleta barw. Łatwe w pielęgnacji , gładkie i błyszczące są nieodzownym elementem ładnej łazienki
Schody
nazwa 1
Schody z naturalnego kamienia to piękno i elegancja. W połączeniu z z funkcjonalnością tworzą efekt harmonii z otoczeniem.
Kominki
nazwa 1
Do obudowy kominków coraz częściej wykorzystywany jest marmur. Ze względu na różnorodność wzorów i struktury marmuru każdy kominek jest absolutnym unikatem. Oferujemy fachowe doradztwo,sprzedaż wkładów kominkowych ich montaż, obudowę i instalację w przypadku wkładów z płaszczem wodnym.
Posadzki
nazwa 1
Trwałość, odporność, piękno, połysk to główne cechy posadzek wykonanych z kamienia. Posadzki z kamienia to piękno natury w Twoim domu.
Elewacje
nazwa 1
Coraz częściej nieodzownym elementem elewacji staje się kamień naturalny. Jest on wspaniałym dodatkiem a jego walory znakomicie podnoszą estetykę budynku.
Parapety
nazwa 1
Parapety wewnętrzne są bardzo wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych. ich estetyka i piękno poprawiają wygląd każdego wnętrza.
Glazura i Terakota
nazwa 1
Piękne wnętrze - nasza firma specjalizuje się w cięciu i obróbce płytek ceramicznych, gresów oraz tarakot.

Copyright WILPIA © 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

mika-net engine72